Monthly Archives: marzec 2013

Lata szybko lecą :-)

Kiedy byliśmy małymi dziećmi, było bardzo fajnie, bo nawet mała rzecz sprawiała nam radość. Teraz jesteśmy nastolatkami i wszystko co brudne i brzydkie to nie dla nas. Niedługo będziemy dorosłymi i rodzicami, będziemy mieli więcej obowiązków niż przyjemności. A potem  dziadkami lub babciami. Najlepsze są lata dziecięce, bo jest więcej przyjemności, a mniej obowiązków.

O WĘDKOWANIU

Lubię wędkować. Każdy może spróbować,  to nic trudnego , ale  i niełatwego. Mój wujek  z tatą już od lat ryby łapią, lecz myślę, że i  dla mnie coś zostawią .

Moja ulubiona gra :D

Moja ulubiona gra nazywa się Minecraft. Gra jest bardzo ciekawa, produkcji firmy MOJANG. Ona jest zbudowana z kwadratów, a kwadraty z pikseli.Lubię w nią grać.Buduję róże fajne i ciekawe budowle, jest 11 typów potworów i 4 typy zwierząt. Zbiera się tam surowce, takie jak bruk, ziemia, węgiel, żelazo, złoto, lapis, czerwony proch,diamenty.Gram w nią z kolegami i czasami sam.Bardzo lubię tę grę, zapraszam do zagrania w.

ZAPRASZAM, ZACHĘCAM NO I CZEŚĆ ^^

HURAGAN VS FENIX

22 czerwca odbył się mecz w Pielgrzymce na hali. Fenix Pielgrzymka vs Huragan Proboszczów. Huragan grał spokojnie, a Fenix wszystko robił na siłę. Po 60 minutach gry Proboszczów zdobył 4 gole, a gospodarze 1 gol. Gdy mecz dochodził końca, drużyna Fenix zaczęła faulować. Sędzia co 20 sekund dawał albo żółtą kartkę, albo czerwoną. Wreszcie mecz dobiegł końca. Huragan prowadził 6 golami. Wszyscy z Proboszczowa bardzo się cieszyli, natomiast gospodarze byli źli. Chyba nieprędko będzie kolejny mecz.

troszkę trudne

nie wiem jak wy, ale ja się nad tym męczyłem 2 godz
– tekst jest w opisie – zaśpiewałem całe !

posłuchaj