Sprawozdanie

1 czerwca o godzinie 9:00 wyjechaliśmy na wycieczkę do Bukowca brały w niej udział klasy 4-8. O 10:00 dojechaliśmy na miejsce. Weszliśmy do naszego miejsca pobytu i się zameldowaliśmy.

Poszliśmy jeszcze na świątynie Ateny przy której też odpoczęliśmy a przy odpoczynku pani przewodnik powiedziała nam parę zdań na temat świątyni. Po zwiedzaniu tych atrakcji podzieliliśmy się na 2 grupy, jedna poszła zjeść w kawiarni a druga poszła zwiedzać muzea. Pierwsze muzeum to był Tajemniczy Las 

O godzinie 10:30 czekała na nas już pani przewodnik. Gdy wszyscy zeszli na dół zaczęliśmy spacer. na początku widzieliśmy grób hrabiego Redena i jego żony Friederiki i ruiny kościoła. Potem zatrzymaliśmy się przy tablicy informacyjnej i zobaczyliśmy piękny krajobraz na góry sudety m.in. Śnieżka. Następnie był krąg druidów na którym zrobiliśmy sobie zdjęcia, byliśmy też na stawie ale bardzo krótko.

a drugie muzeum to był plan miasta Bukowiec i opisy hrabiego von Redena i żony Friederiki von Reden. Następnie była wymiana ta grupa co jadła poszła zwiedzać muzea a grupa co zwiedzała poszła jeść.

Jak grupa już wróciła z zwiedzania muzeów to czekali na tych co jedli. Jak każdy już zjadł to było jeszcze obstawianie meczu Polska Walia który odbywał się o godzinie 18:00, ten który nie trafił wyniku robił 30 przysiadów. Po obstawianiu wróciliśmy do miejsca wypoczynku. Od razu po przybyciu czekał na nas kierowca autobusu bo zwiedzaliśmy jeszcze pałace które były naprawdę bardzo ładne. Jakiś czas po przybyciu mieliśmy grilla jako kolację. Jak każdy już zjadł to szedł na rozpoczynający się mecz który Polska wygrała 2:1 . 10 minut po meczu zebraliśmy się przed naszym ośrodkiem. Ci którzy nie obstawili poprawnie wyniku robili przysiady.A następnie graliśmy w chowanego. Po graniu w chowanego klasy 4-6 i 2 osoby 7 klasy poszły na spacer między stawami. W pewnym momencie widzieliśmy nawet sarnę po drugim brzegu stawu. Po dosyć krótkim spacerze każdy rozszedł się do swoich pokoi.Nazajutrz  było śniadanie w naszym ośrodku o godzinie 8:00 można było zrobić kanapki lub zjeść płatki z mlekiem. Jak każdy zjadł już śniadanie zostaliśmy podzieleni na grupy. pierwsza grupa czyli klasy 4-6 które na początku miały zajęcia teatralne i druga grupa czyli klasy 7-8 które poszły na wieżę widokową z której był piękny widok. Warto dodać to że jeszcze 4 osoby były na rybach na jednym ze stawów nawet udało się złowić szczupaka, ale tych co byli na rybach ominęła i wieża widokowa i również zajęcia teatralne. następnie była kolejna wymiana czyli klasy 4-6 szły na wieże widokową a klasy 7-8 zostawały na zajęcia teatralne. Gdy klasy 4-6 wróciły z wieży widokowej to już każdy czekał na obiad.

Aż w końcu każdy się doczekał obiad był bardzo

 dobry, każdy miał to samo i każdemu chyba smakowało. Od razu obiedzie pakowaliśmy bagaże gdy ostatni bagaż został spakowany ruszyliśmy była to godzina około 14:00 a wróciliśmy o godzinie 15:00 szkoda że to była wycieczka dwudniowa bo było mega fajnie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *