Wycieczka do Bukowca – Sprawozdanie

Wycieczkę zaczęliśmy od zbiórki pod szkołą o 8.45. Spod szkoły wyjechaliśmy o 9.00. Do ośrodka dojechaliśmy o 10.00. Po przydzieleniu pokojów mogliśmy się rozpakować.

Około 11.00 spotkaliśmy się z naszą przewodniczką, która powiedziała nam, co będziemy robić i zwiedzać. Zaczęliśmy od Mauoleum vor Reder. Później wybraliśmy się nad jezioro, a z jeziora do Herbaciarni.

Następnie, kiedy większość uczniów zgłodniała, wybraliśmy się do restauracji. Podzieliliśmy się na dwie grupy. Pierwsza grupa poszła do restauracji, a druga do muzeum „Tajemniczy Las”. Po ok. godzinie pierwsza grupa poszła do muzeum, a druga do restauracji. Po tym jak pierwsza grupa wróciła, poszliśmy do ośrodka. Mniej więcej o 17.00 zebraliśmy się przy ognisku, gdzie były kiełbaski i ciepła herbata. Po zakończeniu meczu wyszliśmy na dwór i bawiliśmy się w chowanego. Drugiego dnia były zajęcia teatralne oraz wyprawa na wieże widokową, z której widoki były piękne.

Wycieczka była bardzo ciekawa i dużo się na niej dowiedziałam. Mam nadzieję, że będzie więcej takich wycieczek, nie tylko do Bukowca, ale i gdzieś dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *